top of page

GALERIJA

MDM pleneras "Žolynų spalvos"
2024 birželis

Jau antrus metus iš eilės Mažeikių dailės mokykla dalyvauja Urvikių Kultūros Centro organizuojamame plenere “Žolynų spalvos”. Pirmąją dieną vaikai stebėjo augalus, natūralią gamtos šviesotamsą, spalvines variacijas ir visa tai bandė perteikti savo darbuose.
Dviejų dienų trukmės pleneras Urvikių Kultūros Centre buvo kupinas kūrybos ir bendrystės akimirkų. Plenero uždarymo šventę vainikavo mokinių darbų paroda, kurioje kiekvienas  gali pasigrožėti jaunųjų menininkų kūriniais. Šie darbai atspindi ne tik individualią mokinių kūrybą, bet ir bendrą siekį saugoti mūsų Lietuvos gamtą.

Baigiamųjų darbų gynimas
2024 birželis

Always Green Always Blue
Torun 2024

Mažeikiai pagrįstai gali didžiuotis gabiais, talentingais ir kūrybiškais vaikais, kurie ugdomi Mažeikių dailės mokykloje. Gegužės mėnesį mokinių darbai dalyvavo tarptautiniame konkurse ,,Always Green Always Blue", kuris vyko Torūnėje, Lenkijoje.
Su jaunaisiais kūrėjais dirba ir juos ugdo Krašto kultūros premijos laureatas, menininkas, tapytojas Virginijus Tamošiūnas, mokytoja-metodininkė Raminta Lupeikienė ir grafikos dizainerė Erika Liekmanė.

FLOW Schwedt
Oder 2024 Germany

Dalyvavimas FLOW Schwedt konkurse, Oderis, Vokietija.